درباره

این حسین کیست که دلها همه دیوانه اوست
این چه شمعیست که جانها همه پروانه اوست
باعرض سلام
به اطلاع کلیه عزیزان می رساند این وبلاگ توسط استودیو عسگری طراحی شده که خدمات قابل ارائه از طرف این استودیو به شرح زیر است: اولین موسسه فيلمبرداري از مجالس به صورت حرفه ای با میکس سر صحنه در استان مرکزی وشهرستان تفرش - تأمين مداح و تعزیه خوان جهت مجالس عزاداری - فروش و ارسال سی دی تعزیه به سراسر کشور همراه با پست سفارشی - تهیه نسخه و لباس تعزیه در هر زمینه - تهیه اکو و میکسر صدا جهت مجالس و...
آدرس : تفرش خيابان آيت الله سعيدي پائين تر از درمانگاه 22 بهمن تلفن : 08636235588-09183489184
ایمیل : Masgari94@yahoo.com
منوی اصلی
موضوعات وبلاگ
جستجو
مطالب پيشين
آرشيو مطالب
لينک دوستان
پيوندهاي روزانه
کاربردی
استوديو عسگري آمادگي خودراجهت فيلمبرداري ازمجالس تعزيه خواني وعزاداري - جشن و مولودی را بانازلترين قيمت وبابهترين کيفيت اعلام مي دارد.همچنين اين استوديو آمادگي ارسال سي دي تعزيه به همراه پست سفارشي به سراسرکشور رادارد.تلفن تماس : 08636235588

ÓÇÎÊ ÝáÔ ãÏíÇ áíÑ

روز سه شنبه در حسینیه بیت العباس جلسه ای مبنی بر جمع آوری نسخه منسوخ شهادت عباس (ع) - میر عزا- برگزار شد. حضار مدعو جلسه از اساتید برجسته تعزیه کشور: استاد رضا حیدری- استاد اسماعیل محمدی- آقای ابوالفضل منبتکار و ... که از پیشکسوتان تعزیه ایران می باشند حضور داشتند و مجلسی جمع آوری شد که حدود 60 سال پیش منسوخ شده و دیگر در مجلس تعزیه خوانده نمی شد که دو استاد مسلم کشور استاد حیدری و استاد محمدی از محفوظات خود این مجلس منسوخ را نجات دادند و آن را در مرحله تدوین قرار دادند.

 این مطلب به همراه عکسهای فوق توسط دوست عزیز و یارقدیمیم آقای امیرعباسیفر برای من ارسال شده که همین جا ازاین عزیز و دوستانی که به من در اطلاع رسانی تعزیه همکارذی می کنم تشکرمی نمایم.

ان شاالله اقای عباسیفر چون درجلسه فوق حضورداشتند اطلاعات بیشتری به من بدهند تا همه حضارهم مطلع گردند.
این هم یک پوستر از آقای امیرصفری (موافق خوان) که عکسهای پوستر فوق توسط دوست بسیار عزیزی برای من ایمیل شده بود که ایشان درخواست نمودند که اسمی ازشون برده نشود.

**************************************************************

******************************************************

اسماعیل محمدی -استودیوعسگری 09183489184

 ادامه پوسترها را درادامه مطلب ببینید.
درزیرتعدادی عکس ازتعزیه خوانهای اراک رازدم ودراین بین فقط آقای محمدحدادازقم می باشد.

 رضا حیدری - استودیوعسگری 09183489184 

دراینجا میخام عکس چندتن ازشبیه خوانهارا براتون بزارم.درروزهای آینده تعدادبیشتری ازتعزیه خوانها رادراین سایت میذارم.شمامیتونیددرقسمت نظرات عکس تعزیه خوانهایی که مورددلخواه شما می باشدبرای مابفرستیدتاما درکوتاهترین فرصت عکس وپوسترآن ذاکررابرای شمادرسایت بزاریم.

پوسترذاکردرصورت درخواست باکمترین هزینه برای شماارسال می کنیم.

حتماْ به ادامه مطلب مراجعه کنیدتاعکس بقیه ذاکرین راببینید.
خدمت دوستان عزیز وگرامی میرسانم اگرتمایل به مشاهده عکس هايی ازمراسم تعزیه خوانی دارید( درحال حاضرتعزيه شهادت قمر بني هاشم و علي اکبر اردکان)  میتوانیدبه  سايت تعزيه سرا وبه آدرس زیرمراجعه فرمائید وازعکسهای موجوددیدن فرمائید.
Tazyehsara.com  آدرس سایت تعزیه سرا